Kaatsvereniging Us Keatsen

Vrijwilligersrooster 2018

Beste kaatsvrienden,

Hier volgt de indeling van vrijwilligers voor onze wedstrijden van 2018 :

VRIJWILLIGERSROOSTER 2018

* KNKB pupillen jongens A + B                  zondag 13 mei 2018                                       aanvang: 10.00 uur

zaterdag 12 mei 13.00 uur:

3 kransenmakers en 5 veldleggers

K: Klaske de Jong,  Pytrik Bokma, Jildou Eelsingh

V: Allard vd Heide, Karst Bos, Gauke Broekens, Durk ten Dam, Erwin Knol, Hein Oosterhof

zondag 13 mei 9.00 – 13.00 uur

3 kantinemedewerkers

Lisanne van’t Blik, Joke Snoek, Rianne de Witte

zondag 13 mei 13.00 uur – eind

3 kantinemedewerkers

Astrid Soolsma, Johan Petter, …

zondag 13 mei 9.30 - 13.30 uur

10 keurmeesters

Age Groen (scheidsrechter), Johan Arendz, Richtsje Zijlstra, Maurice Brenkman, Gauke Broekens, Jehannes Gietema, …

zondag 13 mei 13.30 uur - eind

10 keurmeesters

Age Groen (scheidsrechter), Arjan vd Heide, Sikke Visser, …

 

* Jeugdfederatiewedstrijd afdeling       vrijdag 25 mei 2018                                        aanvang: 18.00 uur

donderdag 24 mei 19.00 uur

4 kransenmakers en 5 veldleggers

K: Janet de Jong, Bonny de Vries, Rian Lukassen, Betty Reinsma

V: Sybren Visser, Cris Terpstra, Allard vd Heide, Jehannes Gietema, Andre Nutterts, Paul Zandberg

vrijdag 25 mei 17.00 uur - eind

2 kantinemedewerkers en 2 wedstrijdleiders

K: Janet de Jong, Bonny de Vries

W: Gerry Saakstra, …

 

 

* KNKB welpen jongens+meisjes afd.   zondag 27 mei 2018                                       aanvang: 10.00 uur

zaterdag 26 mei 13.00 uur

3 kransenmakers en 5 veldleggers

K: Jitske Jukema, Betty Reinsma, Siegrid Sijbesma

V: Karst Bos, Sietze Eelsingh, Freddy Lolkama, Hein Oosterhof, Johan Petter

zondag 27 mei 9.00 – 13.00 uur

3 kantinemedewerkers

Wipkje de Vries, Anneke v.d. Heide, Chantal Keekstra

zondag 27 mei 13.00 uur – eind

3 kantinemedewerkers

Sandra Lettinga, Jildou Eelsingh, …

zondag 27 mei 9.30 - 13.30 uur

10 keurmeesters

Age Groen (scheids), Wendy Bouknegt, Andre Nutterts, Gauke Postma, Germ Postma, …

zondag 27 mei 13.30 uur - eind

10 keurmeesters

Age Groen (scheids), Henk Kroes, Jelmer de Jong, Erwin Knol, …

 

 

* Ledenwedstrijd                                           zondag 3 juni 2018                                         aanvang 14.00 uur
+ Jeugdledenwedstrijd (onder voorbehoud)                                                                    aanvang 14.00 uur

zaterdag 2 juni 19.00 uur

3 kransenmakers

Jetske van ’t Blik, Lisanne van ’t Blik, Christina Boonstra

zondag 3 juni 12.30 uur

4 veldleggers

Jan Hijlkema, Jildou de Witte, Arjan vd Heide, Sietze Eelsingh, Niek Roorda

Zondag 3 juni 13.45 uur

5 begeleiders bij de jeugdwedstrijden

ouder van Anne-Egbert de Jong, ouder van Jantina Lolkama, ouder van Freya en Maeike Snoek, ouder van Tygo Arendz, ouder van Jesse en Djurre Bos

zondag 3 juni 13.30 uur - eind

2 kantinemedewerkers

 

* Merkepartij                                                  zondag 24 juni 2018                                       aanvang: 10.00 uur
+ Jeugdmerkepartij (onder voorbehoud)                                                                           aanvang 13.00 uur

zaterdag 23 juni 13.00 uur

10 kransenmakers en 10 veldleggers

K: Marrit Heida, Sandra Lettinga, Jannie Kleefstra, Hanneke vd Lei, Miranda Waringa, Pity Zwerver, Sandra Zwerver, Christina Boonstra, Pytrik Bokma

V: Gerard Lok, Jan Steensma, Sjoerd Boonstra, Henk Kroes, Karst Bos, Frans de Boer, Maurice Brenkman, Douwe de Jong, Bauke Rinzema, Durk Schouwstra, Hendrik v.d. Veer, Sikke Visser

zondag 24 juni 12.45 uur

6 begeleiders bij de jeugdwedstrijden

Ouder van Jildou Schotanus, ouder van Freya en Maeike Snoek, ouder van Jesse en Djurre Bos, …

 

 

* Jeugdfederatiewedstrijd                         zaterdag 7 juli 2018                                        aanvang: 13.00 uur

vrijdag 6 juli 19.00 uur:

5 kransenmakers en 8 veldleggers

K: Jitske Jukema, Richtsje Zijlstra, Anneke v.d. Heide, Jetske van ’t Blik, Chantal Keekstra

V: Johan Arendz, Hedser Zijlstra, Heiko Zijlstra, Peter de Groot, Jelmer de Jong, Gauke Postma, Germ Postma, Durk Schouwstra, Hendrik v.d. Veer, Paul Zandberg

zaterdag 7 juli 12.00 uur - eind:

3 kantinemedewerkers en 2 wedstrijdleiders

K: Frans de Boer, Jelle Reitsma, Miranda Waringa

W: Douwe de Jong, …

 

* Reuzenpartij                                                 zondag 15 juli 2018                                        aanvang: 10.00 uur
+ Jeugdreuzenpartij (onder voorbehoud)                                                                          aanvang 10.00 uur

zaterdag 14 juli 13.00 uur:

4 kransenmakers en 6 veldleggers

K: Wendy Bouknegt, Hanneke vd Lei, Klaske Tamminga, Christina Boonstra

V: Bouwe de Boer, Peter de Groot, Sander Oosterhaven, Bauke Rinzema, Janco Voolstra, Johannes de Vries, Rianne de Witte

 

zondag 15 juli 9.45 uur

5 begeleiders bij de jeugdwedstrijden

Ouder van Bas en Roy Bouknegt, ouder van Marrit Binnema, ouder van Roy en Bas Bouknegt, …

zondag 15 juli 9.30– 13.30 uur:

3 kantinemedewerkers

Cris Terpstra, Wipkje de Vries, …

 

zondag 15 juli 13.30 uur – eind:

2 kantinemedewerkers

Astrid Soolsma, Elio Huisman

 

* Ledenwedstrijd (PC-Kafee)                    donderdag 2 augustus 2018                       aanvang 18.00 uur

donderdag 2 augustus 13.00 uur:

3 kransenmakers

Klaske Tamminga, …, ....

donderdag 2 augustus 16.30 uur:

4 veldleggers

Geert Heerschop, Elio Huisman, Jelle Reitsma, Tjerk Sinnema,

donderdag 2 augustus 17.30 uur - eind:

1 kantinemedewerker

Rian Lukassen

 

* Keats-off                                                        donderdag 16 augustus 2018                     aanvang: 17.00 uur

woensdag 15 augustus 19.00 uur:

5 veldleggers

Gerard Lok, Jeanette Overwijk, Niek Roorda, Johannes de Vries, Durk ten Dam,

donderdag 16 augustus 16.00 uur – eind:

3 kantinemedewerkers

Jan Hijlkema, Jildou de Witte, Jeanette Overwijk,

donderdag 16 augustus 16.30 uur – eind:

10 keurmeesters, 2 kaatsaanmerkers en 2 telegrafisten

K: Henk Hempenius, Sybren Visser, Sjoerd Boonstra, Janny Hijlkema, Jouke Bos, Tsjipke Hijlkema, Siegrid Sijbesma, Tjerk de Vries, …

B …

T Eric Nutterts, …

 

 

* Generale dames-PC                                  zondag 19 augustus 2018                            aanvang: 11.00 uur

zaterdag 18 augustus 13.00 uur:

2 kransenmakers en 5 veldleggers

K Pity Zwerver, Sandra Zwerver

V Freddy Beimers, Tjerk Sinnema, Janco Voolstra, …

zondag 19 augustus 9.00 – 13.00 uur:

3 kantinemedewerkers

zondag 19 augustus 13.00 uur - eind

3 kantinemedewerkers

zondag 19 augustus 10.30 - 14.00 uur:

10 keurmeesters, 3 kaatsaanmerkers en 3 telegrafisten

K: Henk Hempenius, Klaske de Jong, Jan Steensma, , Janny Hijkema, Jouke Bos, Arend Kuipers, Wieke v.d. Akker, Freddy Beimers, Bouwe de Boer, Anne Sijbesma

B: Amarens Steensma, …

T: …

zondag 19 augustus 14.00 uur - eind:

10 keurmeesters, 3 kaatsaanmerkers en 3 telegrafisten

K: Henk Hempenius, Marrit Heida, Janny Hijlkema, Jouke Bos, Edser Heida, Sander Oosterhaven, Anne Sijbesma, Tsjipke Hijlkema, …

B: Jelte-Jan Steensma, …

T: Jens Tamminga, Marit Tamminga, …

 

* Slotdei                                             zaterdag 15 of zondag 16 september 2018          aanvang 15.00 uur

De dag ervoor 19.00 uur:

4 kransenmakers

Jetske van ’t Blik, Wieke v.d. Akker,  …

De wedstrijddag 13.00 uur:

6 veldleggers

Tjerk de Vries, …

De wedstrijddag 14.30 - 18.00 uur:

2 kantinemedewerkers

Astrid Soolsma, Jannie Kleefstra

De wedstrijddag 18.00 uur - eind:

2 kantinemedewerkers